Aktuality

Muži A

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Modřany – FK Řeporyje

V posledním domácím utkání podzimu jsme přivítali soupeře z Řeporyj, který byl před tímto kolem s pouhými dvěma body na chvostu tabulky. I přes tento fakt jsme očekávali možná nejtěžší zápas, neboť bylo jasné, že soupeř bude hrát v bloku a čekat na naše chyby. A přesně to se od první minuty dělo. Hosté se organizovaně posouvali se všemi hráči za balonem a při zisku balonu šli nahoru maximálně se čtyřmi hráči. Několik šancí jsme si v úvodu vypracovali, bohužel k vážnějšímu ohrožení branky hostí nedošlo. Na druhé straně hosté nejprve zahrozili střelou do břevna zpoza vápna. O chvíli později už šli do vedení z penalty, kterou rozhodčí nařídil poté,co David Trajanov nezvládl souboj na kraji vápna. To, co se následně dělo na trávníku, se fotbalem, natož koukatelným nazývat nedá. Naše hra postrádala rychlost a přesnost, což vyhovovalo jednoduché hře hostů. Naštěstí se nám povedlo do půle srovnat. Jirka Šídlo využil důrazu po rohovém kopu, když ho hosté při snaze balon odpravit z balon z malého vápna vybili a míč skončil v síti.

Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme zvýšit pohyb a soupeře unavit, aby nám vznikaly prostory k rozhodnutí zápasu. Nějakých patnáct minut se soupeři dařilo držet pozice, ale poté už přicházely naše šance. Nejprve nepřesně pálil Marek Kropelnický po přihrávce Davida Trajanova z levé strany. Zajímavým pokusem se prezentoval také Milan Šídlo ze střední vzdálenosti. V 71. minutě už se zadařilo. Jirka Kratochvíl našel skvělým centrem Davida Trajanova, který zhruba z osmi metrů nedal brankáři Řeporyj šanci. O dvě minuty později si stejná dvojice spolupráci zopakovala. Jirka Kratochvíl prodloužil hlavou centr Lukáše Skalického a David Trajanov podruhé hlavou rozvlnil síť. Soupeř v té chvíli rezignoval. Čtvrtou branku na cestu jim přibalil Honza Pánek, když z voleje uklidil k tyči sražený aut Lukáše Prokopce. 

Zaslouženě jsme získali 3 body proti houževnatému soupeři. Nutno podotknout, že takový autobus nám tu ještě nikdo v této soutěži nezaparkoval. Příští sobotu zajíždíme k poslednímu kolu do Chaber, kde chceme prodloužit naši vítěznou sérii a na dálku zabojovat o šanci na bronzovou příčku po podzimní části.

SK Modřany – FK Řeporyje 4:1 (1:1)

Branky: 40. J. Šídlo, 71. a 73. Trajanov, 80. Pánek

Sestava: Voska – Skalický, Vošta, Kukla (32. Mlejnek, 78. Dorazil), J. Šídlo – Trajanov, Pánek, M. Šídlo, Kratochvíl (75. Prokopec) – Martinák, Kropelnický

Žluté karty: Skalický, Vošta

Link na fotky ze zápasu

https://home.mycloud.com/action/share/cdf5f4c0-54ce-4f0e-828e-7cd7782bc091

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany

V neděli 3. listopadu jsme vyjeli na umělku Motorletu k zápasu se Sokolem Stodůlky. Vzhledem k tomu, že jsme ještě na podzim venku nevyhráli, byl úkol jasný. Od úvodní minuty oba týmy praktikovali jednoduchý fotbal plný soubojů a nepřesností. První velkou šanci si připsali domácí, když po centru z pravé strany stál osamocený hráč na penaltě. Sám se šance zalekl a míč poslal naštěstí jen do připravené náruče Ondry Vosky. Naše šance přišla hned záhy, když od Davida Trajanova dostal nabito Luboš Martinák, balon však netrefil pořádně. Po několika dalších pološancích a závěrech se skóre měnilo až ve 40. minutě. Petr Šatný poslal do vápna dlouhý aut, ten prodloužil Luboš Martinák a Lukáš Skalický se protlačil k hlavičce, která zapadla na zadní tyč domácí branky.

V druhé půli se dění na hřišti bohužel nedalo nazývat fotbalem. Domácí marně dobývali naši branku, ale díky spolehlivému výkonu naší obranné čtyřky a Ondry v bráně si žádnou šanci nevytvořili. Poté, co poslal náš trenérský štáb na plac nové síly, jsme začali počítat brejkové situace a standardní situace. Po rohovém kopu se dostal míč na zadní tyč k Markovi Kropelnickému, který z první mířil přesně a dodal nám potřebný klid do posledních minut. Když poslední náznak šance uťal zákrokem zápasu ve skvělé formě hrající Martin Vošta a navrátilec po zranění Honza Pánek nevyužil únik z levé strany, skončilo utkání třemi body pro naše barvy.

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany 0:2 (0:1)

Branky: 40. Skalický, 82. Kropelnický

 

Sestava: Voska – Skalický, Vošta, Kukla, Pravenec – M. Šídlo, Šatný (87. J. Šídlo) – Beko (68. Kropelnický), Martinák, Kratochvíl (70. Srp) – Trajanov (80. Pánek) 

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Modřany – SK Střešovice 1911

Druhý domácí zápas po sobě nás čekal tým z postupových míst – tentokráte druhé Střešovice. Stejně jako o čtrnáct dní dříve proti Braníku se ale hrál od úvodních minut vyrovnaný zápas. Hosté sice chtěli více rozehrávat od brány, dobrým zavíráním hry jsme je stejně nutili k dlouhým křížným nákopům.

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Loko Vltavín B – SK Modřany

Proti třetiligovým posilám jsme moc šancí neměli.

Na Loko Vltavín jsme sice jeli odhodláni přidat další vítězství, kterých poslední dobou příliš nebylo, okolnosti před zápasem nám ale příliš nepomohli. Naše početná marodka se během rozcvičky rozrostla i o Petra Mlejnka, kterého tak v základní sestavě nahradil Jiří Šídlo. Soupeř se navíc posílil o hráče svého třetiligového áčka, které se akorát vrátilo z Příbrami a na zápas z autobusu „vysadilo“ sedm hráčů.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Modřany - ABC Braník 

V 10. kole k nám na domácí půdu zavítal první Braník, který se navíc před utkáním pyšnil sérií šesti výher v řadě. V samotném zápase se nám dobře podařilo eliminovat soupeřovi silné stránky, nicméně ani náš přechod do útoku a řešení okolo vápna příliš nebezpečí nepřineslo.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Čechie Smíchov – SK Modřany

Sobotní utkání na půdě Čechie Smíchov bylo kvůli nezpůsobilé hrací ploše odloženo, a tak jsme se utkali až ve středu od 20h na umělce Aritmy. Umělé osvětlení a déšť vytvořily pro oba týmy nezvyklé a náročné podmínky a na předváděné hře obou týmů to bylo znát.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Modřany – 1999 Praha

Do zápasu jsme šli po dobrém výkonu na Aritmě posilnění o několik hráčů, takže jsme konečně měli silnou i početnoulavičku. Po třech zápasech bez výhry byl cílem jednoznačně zisk za tři body. Jenže úvod utkání tomu neodpovídal – prohrávali jsme souboje, nepodrželi míč vepředu a z fotbalu tak vznikla spíš taková plácaná. I přesto jsme mohli jít do vedení, ale Luboš Martinák hlavou trefil po jednom našich rohů jen tyč.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Aritma Praha „B“ – SK Modřany

Do zápasu na zašlapané umělce Aritmy v dalekých Vokovicích jsme šli oproti Libuši v posílené sestavě, mimo jiné o Milana Šídla, který se po svém návratu postavil do středu zálohy. V průběhu utkání se do hry dostal i Lukáš Prokopec – další letní posila z Vyšehradu.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Modřany – SK Libuš

Derby s Libuší se v našem táboře neslo ve znamení absencí. Z důvodu zranění či dovolených přišlo trenérům 9 omluvenek. Proto jsme nastoupili ve velmi kombinované sestavě a na herním projevu to bylo znát. Libuš přijela s jednoduchou hrou založenou na výborně technicky vybaveném útočníkovi a v první půli byla díky tomu nebezpečnější než my.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

A.F.K. Slivenec – SK Modřany

Druhý venkovní zápas sezóny tradičně znamená cestu do Slivence, tedy na hřiště jednoho z nejsilnějších týmů soutěže. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned ohrozili branku. Luboš Martinák si naskočil na centr Tomáše Pravence a hlavou mu ke skórování chybělo jen pár centimetrů. 

Strana 1 z 3

Kontakty

  • Sportovní klub Modřany, z.s.
  • Komořanská - 47,
    143 00 Praha 4 - Modřany
  • IČ: 14888106
  • Č.Ú.: 69358369/0800
  •  
  • fotbal@skmodrany.cz
  • Ing. Arch. Lukáš Ballek
  • Tel: +420 603 513 660
SK MODŘANY© 2020

Search