Aktuality

Muži A: Druhý domácí zápas - podruhé 3:0

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Modřany – FC Přední Kopanina „B“

Ve druhém podzimním kole k nám zavítala rezerva přeborové Přední Kopaniny. V Modřanech vcelku neznámý soupeř.

Sezóna svateb se nám ukázala v plné kráse a v kombinaci s pracovními povinnostmi se naše sestava oproti prvnímu zápasu měnila celkem na pěti místech. Nicméně kádr máme oproti minulým ročníkům široký a i tak jsme poskládali silnou základní jedenáctku.

Hned od úvodu jsme soupeře zatlačili a vypracovali si několik slibných šancí. Honza Pánek zpoza vápna mířil nad. Jirkovi Šídlovi po rohu scházely centimetry k překonání brankáře hostí, který podběhl přetažený centr. Nejblíže gólu byl David Trajanov, když po centru Lukáše Skalického levačkou jen těsně minul levou tyč. Hosté na druhé straně neměli nic vážného. Osobní souboje vyznívaly pro nás a především díky tomu jsme měli v první půli tolik šancí. Další velkou příležitost měl Roman Srp po krásné kolmici Marka Kropelnického. Tváří v tvář zkušenému brankáři neusměrnil míč, jak jsme všichni chtěli, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Po přestávce si začala šance vytvářet také Přední Kopanina. Po sérii nepříjemných závarů a střel z dálky nás skvěle podržel Ondra Voska, kdy zneškodnil zakončení hostujícího hráče v samostatném úniku za cenu krvácejícího nosu. Ondrovo krátké ošetření jakoby otupilo tlak hostů a více ze hry jsme opět začali mít my. Další velkou šanci měl Jirka Šídlo, který se po centru zprava dostal k trojnásobnému zakončení uvnitř pokutového území. Pokaždé byl však zablokovaný některým z obránců soupeře. V 74. minutě už ale svou snahu přetavil v gól. Tomáš Pravenec nacentroval do vápna. Jirka Šídlo byl na malém vápně nejdůraznější a šli jsme od vedení. O dvě minuty později hosté prohrávali 2:0. Po útoku Kopaniny se dostal na našem vápně k míči Honza Pánek. Kolmicí vysunul na křídlo Davida Trajanova. Ten nezazmatkoval, dovedl míč do vápna apřihrál Markovi Kropelnickému, jehož střela po několika odrazech proskákala na druhou stranu malého vápna, odkud Martin Fulka neměl problém dostat míč za brankovou čáru. O chvíli později se po autu z levé strany prokličkoval do vápna Honza Pánek, kde mu hostující stoper vystavil stopku ukázkovými sáněmi. Následovala čistá desítka a žlutá karta. K překvapení všech přítomných přenechal Marek Kropelnický pokutový kopLukáši Skalickému z důvodu přítomnosti jeho fanynekza brankou. Neprohloupil. Benjamínek našeho týmu poslal merunu za háčky a bylo vymalováno. Dva zápasy už jsou série a my ji jedeme prodloužit na hřiště neoblíbeného Zlíchova.

SK Modřany – FC Přední Kopanina „B“ 3:0(0:0)

Branky: 74. J. Šídlo, 76. Fulka, 80. Skalický z pen.

Sestava: Voska – Skalický, J. Šídlo, Dorazil, Pravenec –Pánek, Martinák – Srp, Kropelnický (80. Vodrážka), Fulka (P. Hoskovec) – Trajanov

ŽK: Trajanov, J. Šídlo