Starší dorost: Závěrečný tlak se vydařil

TJ Sokol Lochkov - Starší Dorost 3:3 (1:2)

Na Lochkově jsme v sobotu odpoledne zažili divoké utkání. Po rychlém vedení 2:0 se zdálo, že si v poklidu dojdeme pro tři body, ale opak byl pravdou. Ve 33 min. nám nebyl uznán gól na tři nula u kterého ani soupeř nevěděl důvod neuznání, ale to hlavní přišlo ve 36 min., kdy v utkání dostal přísnou druhou žlutou kartu Dominik Csuba a musel tak hodně předčasně do sprch. Gól na 2:1 jsme si dali vlastní, když se gólman s obráncem špatně domluvili a po malé domů skončil míč v naší síti. Vyrovnávací branka přišla po zbytečném skluzu v pokutovém území a následně z penalty 2:2. Zhruba v 80 min. náš gólman špatně vyběhl na míč za obranu a zahrál mimo pokutové území rukou, po červené kartě šel také předčasně do sprch. Bohužel jsme po následném přímáku dostali gól a prohrávali tak 3:2. V tu chvíli jsme neměli co ztratit, trenér Sali stáhl obranu na dva a odvážně šel útočit, tým ukázal, že je velice dobře fyzicky připraven a začal soupeře i v 9ti doslova mačkat, v 90 min. vyrovnal Capy na konečných 3:3, musím zmínit to, že soupeř se do poslední minuty bál o výsledek a byť v přesile, se v posledních minutách jen bránil. Tento zápas nás muže jen posunout zase vpřed a i když z Lochkova vezeme jen “ bod”, tak hlavně poslední minuty ukázaly jak na tom kluci jsou, obrovská týmovost, sebeobětování, dravost, soustředěnost a velké srdíčko, před tím muže člověk jen smeknout, kluci díky a smekám hlavně za ten konec klobouk.