Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 53 článků.
6_20230904_110635.jpeg

Starší dorost: Povedený vstup do sezóny

Vstup do nové sezóny se nám povedl na 1 s ⭐️. Dokázali jsme navázat na úspěšnou minulou sezónu a dorost Tróji jsme porazili jasně 8:0. Kluci jsou dobře připraveni a je na nich znát srpnová příprava, která jim hodně dala, hlavně soustředění, kde se trénovalo naplno ?. Příští víkend nás doma čeká soupeř z Kbel, který by se měl v sezóně pohybovat v horní části tabulky, doufáme, že potvrdíme dobrou formu i v tomto zápase.

7_20230904_110928.jpg

Muži B: V derby bereme tři body

Béčko otevřelo sezónu doma v derby s Cholupicemi. Díky 5 hráčům dorostu, kteří po svém zápase pomohli doplnit řady týmu, jsme měli plnou lavičku. Dorostenci nastoupili v základní sestavě a dokud měli sílu, tým šlapat na výbornou. Bohužel po prostřídání, kde bylo vidět, že někteří borci béčka toho moc nenatrénovali, šla kvalita hry rapidně dolů, posledních 15 min. jsme doslova jen odkopávali míče na polovinu soupeře, ale naštěstí se nám podařilo uhájit jednobrankové vedení. Zápas skončil výhrou 1:0 a tak i béčku zůstaly tři body doma.

8_20230904_132916.jpeg

Předsezonní info

Během posledního prázdninového víkendu začala podzimní mistrovská část téměř všem našim týmům. Jediný, kdo čeká na svůj první zápas, je naše "stará garda" ?‍?. Celkově máme šestnáct ‼️ soutěžních týmů. Konečně se splnil náš dlouhodobý cíl a máme obsazené všechny věkové kategorie ? Od přípravek, až do kategorie starších žáků máme týmy dokonce poskládané ročníkově ? Přípravkové kategorie (ročník narození 2013 - 2016) se nám podařilo posunout do ligy Jiřího Novotného. Všechny tyto soutěže se hrají na dvě hrací plochy. Svůj první soutěžní zápas v životě má za sebou ročník 2016. Pro ročník 2013 máme ještě navíc přihlášenou soutěž na jedno hřiště. Žákovské kategorie jsou letos pro ročníky 2009 - 2012. Celkem máme čtyři týmy mladších žáků a dva týmy starších žáků. V dorostu máme konečně jak mladší, tak i starší dorost ? Tady se budou na zeleném pažitu představovat borci narození mezi roky 2005 - 2008. Mužskou kategorii zastupuje naše áčko, které má za sebou již pět zápasů nové sezóny a doposud nepoznalo chuť porážky ? V béčku budou letos dostávat velké šance naši dorostenci, aby začali nasávat dospělý fotbal. No a nakonec tu máme "staré pány", kteří budou hrát hlavně pro žízeň ? Nakonec nesmíme zapomenout na naše "Šmoulata" ?. Letos školičku otevíráme pro děti narozené v roce 2017 a 2018 ?